Pracownik gastronomii, Poznań Franowo

OTTO Work Force

Poznań Franowo, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań Franowo

Otto Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590, obecnie poszukujemy dla naszego Klienta:

Pracownik gastronomii

Nr. Ref. MB/PGast/04/2015

Miejsce wykonywania pracy: Poznań Franowo

Opis stanowiska pracy:

- wydawanie ciepłych posiłków

- obsługa Klienta

- pomoc w przygotowywaniu posiłków

Wymagania:

- ważna książeczka sanepidu - warunek konieczny

- dyspozycyjność w wymiarze 1/2 lub 3/4 etatu (z naciskiem na weekendy)

- rzetelność, odpowiedzialność

- mile widziane osoby z doświadczeniem gastronomicznym

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową

- wynagrodzenie 12 zł brutto / h

- elastyczny grafik

- możliwość rozwoju w ramach struktur firmy o wysokiej kulturze organizacyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.