Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

-koordynowanie kursów językowych
-bezpośrednia i telefoniczna obsługa słuchaczy
-obsługa administracyjna szkoły(sporzadzanie raportów,zarządzanie płatnościami,zarządzanie bazą słuchaczy,wystawianie faktur)
-koordynowanie pracy lektorów
-udział w wydarzeniach szkoły oraz akcjach promocyjnych
-administrowanie i redagowanie FB firmy

Praca w godz.12.30-19.30 w dni powszednie oraz w godz 9.00-14.00 w soboty

Wymagania

Oczekiwania:

-inicjatywa i zaangażowanie
-bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy
-praktyczna umiejętność obsługi programów Word,Excel,Power Point
-umiejętności interpersonalne na najwyższym poziomie
-otwarty umysł, zdolność szybkiego znajdowania rozwiązań
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Szkoła Języka Angielskiego o uznanej renomie, na rynku lokalnym od 15 la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia