LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Fizyczny

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0026965
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Twoje Zadania:

  • Produkcja baterii samochodowych
  • Nadzór nad jakością gotowych produktów;
  • Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym;
  • Umiejętność pracy manualnej;
  • Dokładność i rzetelność wykonywanych obowiązków;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferta:

Oferujemy Tobie:

  • Stawka 22 zł brutto;

  • Darmowy posiłek regenerujący;
  • Umowa o pracę;
  • Zatrudnienie w systemie III-zmianowym;

  • Atrakcyjne benefity.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.