Opis stanowiska pracy

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Pracownik Fizyczny

OPIS:
- praca fizyczna przy sortowaniu makulatury;
- obsługa belownicy
- praca w godzinach 8-16

Wymagania

WYMAGANIA:
- sprawność fizyczna;
- chęć do pracy;
- otwartość na pracę w zespole.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie;
- umowę o pracę tymczasową;
- pracę na jedną zmianę w godzinach 8-16;
- możliwość pracy w nadgodzinach, w soboty;
- atrakcyjne wynagrodzenie 13 zł brutto;
- premie uznaniowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt 510 080 410.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na facebooku, gdzie publikujemy wszystkie oferty pracy oraz odpowiadamy na Państwa wiadomości.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Inne