Adecco Poland Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny

Work place: Morawica
Who we are?
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2016, work through Adecco Poland found more than 63 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).

Główne obowiązki na stanowisku:

  • przygotowanie materiału do procesu produkcyjnego
  • przygotowanie elementów do śrutowania/lakierowania (odtłuszczanie, maskowanie, zawieszanie, odmuch detali, itp.)
  • kontrola wyrobu w procesie śrutowania/lakierowania
  • dbanie o stan techniczny powierzonych narzędzi i urządzeń

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu prac związanych z obróbką metali
  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • paca w rozwijającej się firmie z atrakcyjnym system wynagrodzeń
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: SM/04/2017
INTERESTED IN OUR OFFER? APPLY!
Please apply via the Apply button on the right side of this job offer.