Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta, czołowego producenta stali w Polsce, kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejsce pracy: Kraków

Główny zakres obowiązków:
- rozładunek wyrobów ceramicznych po wyjściu z pieca i suszarni;
- transport wyrobów oraz pakowanie mas i zapraw..

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
- stawkę zasadniczą (2100 zł brutto)+ dodatki zmianowe w systemie 4-brygadowym,dodatek nocny, premie
- pakiet socjalny,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej formie,
- odpowiednie narzędzia pracy.

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- ze względu na charakter wykonywanej pracy preferowane są osoby silne i wytrzymałe fizyczne,
- dodatkowym atutem będą: uprawienia SEP, uprawienia do obsługi suwnic, uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne