Pracownik fizyczny ze znajomością języka ukraińskiego

OTTO Work Force

Bieruń, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bieruń

Chcesz pracować i zarabiać w Polsce? Szukasz lepiej płatnej pracy? Proponujemy legalne zatrudnienie na stanowisku Pracownik fizyczny ze znajomością języka ukraińskiego

Nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo. Nie wymagamy znajomości języka polskiego, liczy się dla nas Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowanie mieszkania, pewne, stabilne zatrudnienie, pomoc ukraińskojęzycznego pracownika.

Nie masz wizy? Pomożemy Ci załatwić bezpłatnie wszelkie formalności. Jesteś zainteresowany/a? Wyślij do nas swoje CV.

Zakres obowiązków:

• Prace fizyczne przy produkcji foteli do samochodów

• Inne prace pomocnicze

Oczekujemy od Ciebie:

• bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego

• sprawność fizyczna

• motywacja do pracy

Oferujemy:

• stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• bezpłatne zakwaterowanie

• atrakcyjne wynagrodzenie

• prace rozpoczynają się od 4.01.2016

Oferta pracy tymczasowej

OTTO Polska, nr agencji zatrudnienia 2590

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.