Pracownik Fizyczny w Sortowni Kurierskiej

Grupa Ideal

Niemcy, Kassel, Magdeburg, Berlin, Lipsk, zagranica

IDEAL WORK – specjalizujemy się w rekrutacji zespołów do pracy tymczasowej na terenie Unii Europejskiej. Należymy do grupy spółek IDEAL działających w obszarze Rekrutacji, Doradztwie i Outsorcingu procesów i usług.

Jeśli myślisz o pracy zagranicą. Jesteś gotowy do wyjazdu na kilka miesięcy.
Masz dobrą kondycję fizyczną. To propozycja dla Ciebie. Do pracy w Niemczech
poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Kassel, Magdeburg, Berlin, Lipsk
Region:
Grupa Ideal

Opis stanowiska:

  • praca w sortowni kurierskiej w Niemczech przy rozładunku/załadunku przesyłek
  • praca wykonywana jest od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Wymagania:

  • dynamiczność w wykonywaniu pracy
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę u solidnego pracodawcy GLS, DPD lub DHL
  • wynagrodzenie od 1200€ do 1500€ netto miesięcznie
  • możliwość poboru zaliczek na poczet wypłaty
  • zapewnione zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • poszerzony pakiet ubezpieczenia zdrowotnego
  • pracę w polskim zespole
  • wsparcie koordynatora
Grupa Ideal
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Grupa Ideal