pracownik fizyczny w markecie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 30126
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Słupsk

Zakres obowiązków:
  • wykładanie towaru
  • prace porządkowe
  • wykonywanie biezących obowiązków
  • praca nocna w godz. 22.00-6.00

Oczekiwania:
  • książeczka i aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne- wymóg konieczny
  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach nocnych

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełen etat, praca w godzinach nocnych
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)