Pracownik fizyczny (recykling kabli miedzianych)

TP Teltech Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • praca przy infrastrukturze teletechnicznej kanalizacji kablowej,
  • obsługa wyciągarki.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na kablach telekomunikacyjnych miedzianych,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • podstawowa wiedza z dziedziny telekomunikacji.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • odpowiednie przeszkolenie,
  • rabat na usługi Orange.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.