Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży przetwórstwa mrożonych produktów spożywczych, poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik fizyczny produkcji

Nr ref.: 25686
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Grudziądz

Zakres obowiązków:
  • prace w obszarze produkcji spożywczej: sortowanie, pakowanie, transport poziomy - przesuwanie wózkiem ręcznym, sprzątanie, mycie linii produkcyjnych
  • bieżąca kontrola jakości
  • inne powierzone zadania

Oczekiwania:
  • wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • gotowość do pracy w niskiej temperaturze, hałasie
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
  • wysoka motywacja do pracy

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie miesięczne minimalne + premie frekwencyjne w okresie od lipca do października
  • możliwość bezpłatnego dowozu do pracy dla osób z okolic Grudziądza
  • praca w firmie o silnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)