Pracownik fizyczny - produkcja zbrojeń budowlanych- OD ZARAZ

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, Würzburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta na terenie Bawarii (Kitzingen) kandydatów na stanowisko:

                    Pracownik produkcji zbrojeń

 Główne zadania:

- obsługa maszyn do produkcji zbrojeń

 - montaż zbrojeń zgodnie z dokumentacją techniczną

 - gięcie elementów zbrojarskich
- kontrola jakości gotowych produktów

 Oferujemy:

  - wynagrodzenie wg stawki 10,15 €/godz. brutto

-  umowę zgodnie z przepisami niemieckimi

 - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

  • gotowość do pracy 2-zmianowej
  • dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna
  • samochód na dojazdy do pracy
  • zdolności manualne i techniczne

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji