Pracownik fizyczny - produkcja reklam

Pixelia s.c.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa Pixelia poszukuje pracownika na stanowisko

Pracownik fizyczny – produkcja reklam

Firma Pixelia specjalizuje się w produkcji systemów wystawienniczych i targowych.

Doświadczenie:

  • Preferowane będą osoby, które pracowały na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane również osoby bez doświadczenia, które szybko się uczą i chcą zdobyć nowe umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • obsługa trymera – docinanie wydruków
  • obsługa laminarki – laminowanie wydruków, wyklejanie wydruków na płyty
  • obsługa maszyny drukującej eko-solwentowej i sublimacyjnej
  • obsługa maszyny do szycia – produkcja systemów i reklam tekstylnych
  • oklejanie szyb, samochodów, tablic itp.
  • montaż tablic, kasetonów, itp. w siedzibie klienta
  • zgrzewanie i oczkowanie banerów
  • składanie i montaż systemów wystawienniczych: ścianki wystawiennicze, roll upy, itp.
  • obsługa wysyłek: pakowanie, przygotowywanie listów przewozowych, itp.

Oferujemy:

  • oferujemy ciekawą pracę, pełną wyzwań w młodym zespole, w firmie z 10 letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę (pełen etat)
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
  • wynagrodzenie 3 493,08 brutto (2500 zł netto - na rękę)

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie
  • umiejętności manualne
  • uprawnienia: prawo jazdy kategoria B
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzeniem kilku zadań jednocześnie

Prosimy o przesłanie CV na email:biuro@pixelia.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)“

Pracownik fizyczny, Agencja reklamowa, Produkcja, Produkcja reklam, Reklama, Reklamy, Praca

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne