Pracownik fizyczny (prace budowlane)

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, Obersdorf, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 20/TYNK/DE/17

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie południowych Niemiec w okolicach Obersdorfa kandydatów na stanowisko:

Zakres prac:

  • Skuwanie tynków
  • Prace rozbiórkowe

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 9,23 euro/h brutto
  • dodatek 10 euro netto dziennie za znajomość języka niemieckiego
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich z polską agencją zatrudnieni

Wymagane:

  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie przy podobnych czynnościach
  • kominikatywna znajomosć języka niemieckiego
  • gotowość do szybkiego wyjazdu
  • posiadanie samochodu

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis