Pracownik fizyczny- praca przy recyklingu metali

Derksen Polska Sp. z o.o.

Belgia, Lommel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta - firmy z Belgii - poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Lommel, Belgia
Start pracy: 1.09.2019

Zakres obowiązków:
- praca przy recyklingu kabli przemysłowych;
- cięcie, rozbijanie i wrzucenie kabli do maszyny;
- segregacja metalowych elementów.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie (pełne ubezpieczenie i składki ZUS);
- miesięczne wynagrodzenie, stawka początkowa 12€ brutto/ godz.;
- praca 40 godzin tygodniowo;
- zakwaterowanie (odpłatne) oraz samochód służbowy (darmowy);
- możliwość nawiązania stałej współpracy.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
- prawo jazdy kat. B- warunek konieczny;
- chęć do nawiązania dłuższej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
50PLN - 55PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
darmowy samochód służbowy
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna