Pracownik fizyczny - praca przy paletach

CPC Group Sp. z o.o. Sp. k.

Niemcy/okolice Dortmundu, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nr w rejestrze 8148 dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

                          - Pracownik fizyczny - praca przy paletach -

Miejsce pracy: Niemcy/okolice Dortmundu

Początek kontraktu: 05.01.2015 - praca przewidziana na dłuższy okres czasu

Zakres prac:

- firma docelowa zajmuje się naprawą i konserwacją palet drewnianych

- praca wykonywana w zespołach dwuosobowych

- ocena stanu palet, dokonywanie reparacji uszkodzonych elementów palet

- praca z narzędziami i urządzeniami stolarskimi stolarskimi

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie transgranicznego delegowania

- wynagrodzenie godzinowe - przez pierwsze 6 tygodni: 10,50 euro brutto/h po tym okresie 11,00 euro brutto/h

- płatny urlop wypoczynkowy/płatne dni świąteczne

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- zatrudnienie przewidziane na dłuższy okres czasu

- support przed oraz w czasie pobytu za granicą

Wymagania

- doświadczenie w pracy w branży drzewnej - najlepiej profilowo zajmującej się paletami

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (uwaga! jest to warunek konieczny - każdy Kandydat będzie weryfikowany pod tym kątem w rozmowie telefoczninej)

- siła fizyczna

- spostrzegawczość, zmysł techniczny

- dobry stan zdrowia

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji