Pracownik fizyczny (praca przy mięsie) - Holandia

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

OTTO Polska Sp. z o.o (nr. rej. 2590)jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr. ref.: MW/PF/12/2014

Opis stanowiska pracy:

  •    praca przy filetowaniu kurczaków,
  •    praca na linii produkcyjnej,
  •    pakowanie filetów z kurczaka.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie wraz z dojazdami do pracy- opłata tygodniowa- 84.90 euro,
  • ubezpieczenie - 81.67 euro/ miesiąc,
  • opiekę polskiego personelu,
  • oferujemy pracę tymczasową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.