Pracownik Fizyczny - praca na jedną zmianę, 19 z brutto/h!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Środa Śląska, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Środa Śląska

Zadania:

  • ogólne prace porządkowe w budynku i wokół obiektu (obiekt jest w trakcie budowy, powierzchnia całkowita 20 000 m2, cała działka 10ha),
  • instalacja i konserwacja sprzętu BHP i różnego typu zabezpieczeń na miejscu,
  • wspomaganie dostawców na miejscu, w szczególności w zakresie utrzymania porządku, w celu zmniejszenia wpływu na prace głównego wykonawcy-
  • sprzątanie i przygotowanie obszaru pracy dla dostawców, ładowanie i dostarczanie dla nich materiałów eksploatacyjnych,
  • ustawianie drabin i innych tymczasowych struktur dla dostawców,
  • kontrolowanie ruchu wewnętrznego (wokół obszaru roboczego dostawców), ustawianie znaczników, stożków i barykad.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania!

Numer referencyjny: KO/MD/04/2018/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.