Pracownik fizyczny ogrodnictwo przy kwiatach - róże

Charlie works Sp. z o.o.

Delfgauw Holandia, zagranica

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Delfgauw Holandia

Pracownik szklarni - praca przy ścinaniu róż na szklarni.
Pracownik sortowni - praca przy maszynie sortującej róże / pakowanie

ZADANIA:
- Ścinka róż na szklarni
- Pielęgnowanie róż
- Sortowanie - kontrola jakości
- Przygotowywanie kwiatów do wysyłki

WYMAGANIA:
- Dyspozycyjność do wyjazdu na długi okres, min. 1 rok
- Dyspozycyjność do pracy 6 dni w tygodniu
- Zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się
- Sprawność manualna
- Mile widziane doświadczenie w szklarni
- Dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
- Dyspozycyjność do pracy na szklarni

OFERUJEMY:
- Firmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Opiekę polskojęzycznego koordynatora
- Stałą prace z dużą ilością godzin
- Bezpłatny dojazd do pracy (rower)
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.