Pracownik fizyczny na produkcji - osoby z grupą inwalidzką

P.W Konspo

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy przy produkcji ( stolarki pcv, ślusarki alu i rolet zewnętrznych ) z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.

W zależności od predyspozycji fizycznych i psychicznych osoby będą przydzielone na odpowiednie stanowisko. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie.

Wymagania

- orzeczenie o stopniu nieprełnosprawności
- sumienność, dokładność i punktualność

Prezentacja firmy

Firma P.W. Konspo sp. j. powstała w 1991 roku, jako spółka rodzinna. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
10 lat
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji