Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik fizyczny na magazynie - możliwy kurs na wózki widłowe

Miejsce pracy: Brodziszewo, Szamotuły, Wronki, Rokietnica, Pniewy, Oborniki, Tarnowo Podgórne

Uwaga! Trwa II TURA REKRUTACJI

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16,00 zł/h brutto
  • możliwość przedłużenia współpracy po okresie próbnym
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • pracę w miłej atmosferze

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • nie wymagamy doświadczenia! nie liczy się dla nas Twój wiek ani płeć - praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn - ważne jest natomiast zaangażowanie w wykonywanie obowiązków oraz dokładność i odpowiedzialność za powierzone mienie
  • mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych (a w przypadku braku, możliwość ich zdobycia - dotyczy osób bezpośrednio zatrudnionych przez Pracodawcę)
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (możliwe zmiany: od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 oraz od 22:00 do 6:00)

GŁÓWNE ZADANIA

  • rozładunek, załadunek, przygotowywanie towarów do transportu
  • skanowanie towarów
  • dbanie o zachowanie porządku na terenie magazynu

Masz pytania? Zadzwoń do mnie: 503 075 956.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.