Pracownik fizyczny (montaż koryt kablowych) - Dania

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Kopenhaga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego duńskiego klienta szukamy osoby na następujące stanowisko:

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz i podjęcia długotrwałej współpracy.

Zakres obowiązków:
Montaż i cięcie koryt kablowych oraz montaż/kładzenie kabli w oparciu o rysunek techniczny przy projekcie budowy metra w Kopenhadze.

Oferujemy:
- stawka 130 DKK/godz. brutto
- kontrakt w oparciu o duńską umowę związkową
- kontrakt z możliwością przedłużenia
- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- dodatek wakacyjny 16,25 DKK (12.5%) do każdej przepracowanej godziny
- możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
- opieka koordynatora
- wypłata wynagrodzenia co 2 tygodnie
- pomoc w zakwaterowaniu (zapewnione przez pracodawcę, koszt wynajmu odciągany z wynagrodzenia)

Wymagania

Wymagamy:
- doświadczenia w pracy z rysunkiem technicznym
- doświadczenia w pracy z narzędziami (szlifierka kątowa, nożyce do blachy)
- wcześniejsze doświadczenie przy montażu koryt kablowych/kładzeniu kabli jest dużym atutem
- znajomości j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd - duży atut
- umiejętności pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
40PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji