Pracownik fizyczny, mile widziane Panie!

ITC Grupa - Polski HR

Luzino, pomorskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Luzino

Grupa ITC Polski HR spz o.o. to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik fizyczny, mile widziane Panie

Obowiązki:

- pomoc przy produkcji i montażu okien i drzwi,
- pomoc w obsłudze maszyn.

Wymagania:

-chęci do pracy,
-dyspozycyjność,
-odpowiedzialność,
-mile widziane doświadczenie jako pracownik fizyczny..

Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową + premie!,
-profesjonalne szkolenie wdrażające!
-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-pracę od zaraz na dłuższy okres,
-umowę cywilnoprawną.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”