Pracownik fizyczny - market budowlany

EuropaJOB Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:

Pomocnik w markecie budowlanym Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
- przenoszenie i układanie produktów
- wykładanie towaru w markecie budowlanym
- drobne prace porządkowe

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wymagania

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w godz. 8:00 - 16:00
- mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne