Pracownik fizyczny do wyprawiania skór zwierzęcych w Holadnii

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

AXELL PRACA TYMCZASOWA W HOLADNII OD ZARAZ

Obecnie poszukujemy pracownika fizycznego do firmy w okolicach Oudenbosch zajmującej sie handlem skórami.

Główny zakres obowiązków:

  • wieszanie skór na haki
  • okrawanie ogonów
  • składanie skór i układanie na paletach

Na terenie zakładu jest wyczuwalny ostry zapach.

Wymagania:

  • umiejętność porozumiewania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w wyprawianiu skór lub w obróbce mięsnej
  • posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w zakładzie, w którym wyczuwalny jest ostry zapach

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych oraz z darmowego transportu z lokacji Axell do miejsca pracy
  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii

Zapewniamy także DARMOWY przejazd do Holandii!

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikacji!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą od zaraz

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne