Pracownik Fizyczny do sortowania butelek – Bielsko- Biała

OTTO Work Force

Bielsko-Biała, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Od: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko- Biała

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.SP/CAS/04/2017

Zakres obowiązków:

• Sortowanie butelek po piwie
• Prace pomocnicze

Wymagania:

• Dokładność, rzetelność
• Chęć do pracy
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w systemie dwuzmianowym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umowa zlecenie
• Praca od zaraz
• Elastyczny grafik
• Mile widziani emeryci oraz studyci

Oferujemy:

• Umowę zlecenie
• Pracę od zaraz
• Pracę od poniedziałku do piątku godziny do ustalenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.