Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- praca przy przeprowadzkach obiektów biurowych i przemysłowych,

- przygotowywanie materiałów i towarów do transportu,

- rolowanie i załadunek,

- rozpakowywanie i układanie w miejscu docelowym.

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 8,91 Euro/godz. brutto, co odpowiada około 1100 Euro netto miesięcznie,

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,

- umowa o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi.

Wymagania

- wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna.

Mile widziane / Preferowane:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się,

- posiadanie samochodu osobowego,

- posiadanie prawa jazdy kat. C,

- gotowość do pracy w nadgodzinach,

- gotowość do przemieszczania się na terenie Niemiec.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis