Pracownik fizyczny do przeprowadzek (bez znajomości j.niemieckiego)

JobTicket Sp. z o.o.

Hannover, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp.zo.o. numer agencji 12712 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta na terenie wschodnich Niemiec w Zwickau kandydatów na stanowiska:

Pracownik fizyczny do przeprowadzek
bez znajomości j.niemieckiego

Obowiązki:
- praca przy przeprowadzkach obiektów biurowych i przemysłowych
- przygotowywanie materiałów i towarów do transportu
- rolowanie i załadunek
- rozpakowywanie i układanie w miejscu docelowym

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 9,00€/godz.brutto, co odpowiada około 1100-1200 Euro netto/miesięcznie,
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- umowa o pracę na warunkach polskich

Wymagania

- doświadczenie w przeprowadzkach
- konieczna jest wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

Mile widziane / Preferowane
- posiadanie prawa jazdy Kat.C
- gotowość do pracy w nadgodzinach
- gotowość do przemieszczania się na terenie Niemiec

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne