Pracownik fizyczny – Aparatowy produkcji folii - Dąbrowa Górnicza

Work Service

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Aktualnie dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Aparatowy produkcji foli

Obowiązki:
-Obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych – produkcja folii metodą rozdmuchu, obsługa linii do regranulacji surowca. -Przenoszenie ciężki rolek z folią (waga dopuszczalna przez BHP)

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- zmianowy system pracy
- wynagrodzenie 10,50 zł brutto/h + dodatki za pracę w nocy, + możliwa premia uznaniowa
- dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników
-Współpracę w sezonie od 01.07 do 31.10.2015

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne
- dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie IV brygadowym
- zaangażowanie i motywacja do pracy
-mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn w zakładzie produkcyjnym,
- mile widziane doświadczenie w pracy przy przetwórstwie tworzyw sztucznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.