Pracownik Fizyczny - 2750 zł/mies. brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Nie wymagamy doświadczenia!

8 wolnych miejsc!

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zatrudnienia na długi okres,
  • stawkę miesięczną - 2750 zł brutto + możliwe nadgodziny,
  • stabilne zatrudnienie,
  • uczestnictwo w programie Adecco +Club,
  • możliwość korzystania z pakietu OK System umożliwiającego korzystanie z obiektów sportowych i innych atrakcji,
  • możliwość wykupienia pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 05:30-13:30 praz 13:30-21:30
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres,
  • solidność,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Zadania:

  • załadunek pojemników z odpadami na samochód ciężarowy,
  • przemieszczanie się jako pasażer po terenie całego miasta.
Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń! Wyślij swoje CV! Odwiedź nasze Biuro!

Adecco Poland
ul. Peowiaków 10/1, Lublin
Tel. 723 320 180

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: SM/2018/07/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.