Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika farmy mlecznej w okolicach Dorset.Farma zajmujaca sie hodowla bydla mlecznego, 330 krow, hala udojowa rybia osc 16/32 nowoczesna 3 -letnia.Udoj jest 2 razy dziennie.
Farmer poszukuje osobe jako pomocnik do udoju, pomoc przy sprzataniu i karmieniu oraz do drobnych prac przy ciagnikach.
Zakwaterowanie gwarantowane jest na miejscu w karawnie, mozliwosc pracy 60 godz na tydzien.

Wymagania

Poszukujemy osobe z doswiadczeniem w pracy na farmie mlecznej, z umiejetnoscia udoju mechanicznego oraz z doswiadczeniem w pracy na ciagnikach i maszynach rolniczych.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo