Pracownik Farmy Mlecznej

Europeople Limited

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osobe do pracy na gospodarstwie z bydlem mlecznym w okolicy Chester.Kandydat bedzie odpowiedzialny za pomoc przy udoju 250 krow na hali udojowej rybia osc 12/24 stanowisk.Udoj odbywa sie 2 razy dziennie.
Do pozostalych obowiazkow bedzie nalezala ogolna praca i pomoc na gospodarstwie.
Oferujemy mozliwosc dlugoterminowej pracy z mozliwoscia zakwaterowania na miejscu w karawnie.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy doswiadczenia w opiece nad zwierzetami, umiejetnosci udoju mechanicznego i rozpoznawania chorob.Kandydat musi posiadac prawo jazdy oraz komunikowac sie w jez angielskim.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
38PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo