Opis stanowiska pracy

- praca na miejscu w biurze firmy w godz. 8-16
- kontakty telefoniczne z firmami z zagranicy oraz z Polski
- przygotowanie i wysyłanie ofert, informacji technicznych
- rozmowy handlowe, poszukiwanie dostawców, odbiorców, raportowanie, prace biurowe

Wymagania

- nie wymagamy doświadczenia ale entuzjazmu oraz umiejętności pracy w grupie
- znajomość języka angielskiego
- osoba uczciwa, komunikatywna, niepaląca
- biegła obsługa komputera
- prawo jazdy kat. B, dyspozycyjnej
Prosimy o kontakt wyłącznie emailowy, telefonicznie i osobiście nie udzielamy żadnych informacji i nie przyjmujemy aplikacji.

Prezentacja firmy

W branży maszyn pakujących działamy od kilku lat, sprzedajemy maszyny do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi