Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Pracownik ekspedycji

Miejsce pracy: Barneveld

Opis stanowiska pracy:

  • Praca na magazynie przy spożywczych produktach głęboko mrożonych,
  • Wyciąganie plastikowych przekładek zabezpieczających przed przymarzaniem z pomiędzy paczek z produktami (paczki o wadze ok 10- 15 kg),
  • układanie skrzynek z produktami na palety i przygotowywaniu ich do wysyłki,
  • Praca związana z dużym wysiłkiem fizycznym, w temp. ok - 8 do -20 stopni,
  • obsługa elektrycznych wózków EPT.

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa 9,50 € brutto
  • Comiesięczne wypłaty na konto
  • Transport sprawdzonymi przewoźnikami do Holandii
  • Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • Zakwaterowanie i opiekę polskich koordynatorów w Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności, takich jak numer SOFI
  • Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:

  • Pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słowniczek polsko-holenderski)
  • Internetowy profil pracowników, który zawiera: wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin i poniesionych kosztów oraz wgląd do wszelkich dokumentów

Wymagania

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w pracy na magazynach
  • Umiejętności posługiwania się wózkiem EPT
  • Motywacji do pracy nastawionej na duży wysiłek fizyczny
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Covebo Work Office Sp. z o.o.