Dla naszego stałego Klienta - renomowanej placówki edukacyjnej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik dziekanatu

Nr ref.: 41269
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca obsługa studentów w dziekanacie
  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu studentów
  • Przyjmowanie i archiwizacja wniosków składanych przez studentów.
  • Redagowanie i wydawanie oraz wysyłka pism, decyzji i zaświadczeń dla studentów
  • Aktualizowanie i archiwizowanie informacji w programie komputerowym
  • Przygotowywanie dokumentacji studenta do obrony pracy dyplomowej
  • Przygotowanie teczki absolwenta

Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętności organizacyjne, dobre zarządzanie czasem
  • Praktyczna wiedza i swobodne poruszanie się w programie Ms Office
  • Umiejętność redagowania pism
  • Umiejętność współpracy, budowania relacji, otwartość na zmiany
  • Orientacja na cel
  • Komunikatywność, sumienność, precyzja w działaniu
  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dobra atmosfera pracy.
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)