Opis stanowiska pracy

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie – Niepubliczna Uczelnia Wyższa działająca od 25 lat. poszukuje:

pracownika dziekanatu do Wydziału Nauk Społeczno-Pedagogiczny w Katowicach

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w pracy administracyjnej szczególnie w dziekanacie lub na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji czasu pracy
  • samodzielność w realizacji zadań (umiejętność samodzielnego ustalania priorytetów)
  • rzetelność, dokładność, terminowość, odpowiedzialność
  • komunikatywność i dyspozycyjność także w weekendy
  • znajomość rozliczania projektów unijnych
  • dobra znajomość programu MS Office (szczególnie Word, Excel)

OBOWIĄZKI (m.in.):

  • prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa studentów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych
  • profesjonalna obsługa systemu BAZUS lub podobnego
  • rozliczanie szkoleń z projektów unijnych
  • redagowanie pism, informacji i innych dokumentów

Miejsce pracy

Katowice ul. Katowicka 27 Wydział Nauk Społecznych i Pedagogicznych

Prezentacja firmy

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie (dawniej WSP... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja