Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik działu zobowiązań

Nr ref.: 23462
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  •  wprowadzanie faktur
  • skanowanie, archiwizowanie dokumentów

Oczekiwania:
  • wykształcenie -  w trakcie studiów ekonomicznych (finanse, rachunkowość)
  • znajomość Pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • mile widziani studenci

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej renomowanej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)