Pracownik Działu Zakupów

U Jędrusia Sp. z o.o.

Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań wybranej osoby należeć będzie:

• Poszukiwanie nowych dostawców surowców i opakowań
• Zaopatrywanie we wszystkie asortymenty, surowce i opakowania Zakładu.
• Współudział w negocjowaniu i konstruowaniu umów z dostawcami.
• Zapewnienie ciągłości i terminowości dostaw oraz współpraca z Działem Produkcji
w zakresie monitorowania zasobów magazynowych niezbędnych do realizacji zadań produkcji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• praktycznego doświadczenia na stanowisku związanym z zaopatrzeniem w branży spożywczej
• Praktyczna znajomość branży spożywczej ze szczególnym uwzględnieniem takich towarów jak mięso, mąka, olej, warzywa, nabiał itp.
• znajomości Pakietu MS Office
• dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość programu CDN XL
• kreatywności, przedsiębiorczości i przyzwyczajenia do rozwijania firmy
• samodzielności i odpowiedzialności w działaniu

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Zakupy / Zaopatrzenie