pracownik działu zakupów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38249
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Słupsk

Zakres obowiązków:

kompletowanie informacji dotyczących dostawców oraz cykliczne raportowanie
współpraca z dostawcami
weryfikacja danych w obsługiwanych systemach informatycznych
wsparcie administracyjne pracy departamentu

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia i logistyka)
doświadczenie w obszarze zaopatrzenia w firmie produkcyjnej oraz logistycznej
wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
dobre umiejętności analityczne
biegła obsługa komputera, w tym pakietu Office (Word, Excel)
umiejętność pracy pod presją czasu
dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów
umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnej.
prawo jazdy kategorii B
znajomość zasad systemów jakości np. IS0900, TS16949

Oferta:

umowę o pracę tymczasową
możliwość długofalowej współpracy
duże perspektywy rozwoju zawodowego
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)