Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jak światło, które produkujemy: szybcy, efektywni i dynamiczni. Nasz szybko rozwijający się zespół nieustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami LED i koncepcjami oświetleniowymi. Aby na stałe sprostać wymaganiom branży, potrzebujemy Twoich umiejętności i Twojej wiedzy.

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie, analizowanie stanów magazynowych, składanie zamówień i koordynacja przebiegu procesów zakupowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców i usług, porównywanie ofert zakupowych, optymalizacja kosztów
  • Korespondencja telefoniczna oraz mailowa z kontrahentami
  • Kompletowanie oraz sprawdzanie dokumentacji zakupowej
  • Obsługa wewnętrznego systemu SAP
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Obsługa administracyjno-biurowa działu zakupów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office Excel, Word

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma LEDXON GmbH jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży oświet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja