pracownik działu współpracy zagranicznej z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gryfino, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, profesjonalnej firmy usługowej posiadającej oddziały na terenie Niemiec, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 39924
Praca stała
Lokalizacja: Gryfino

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji firmowej w języku polskim i niemieckim
  • telefoniczny i e-mailowy kontakt z Działem Handlowym w Berlinie
  • współpraca z działem produkcji

Oczekiwania:
  • doskonała znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • wykształcenie mini średnie (mile widziane wyższe)
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferta:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • bogaty pakiet socjalny
  • praca w międzynarodowym środowisku z możliwością codziennego kontaktu z językiem niemieckim

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)