Pracownik działu w markecie budowlanym - Toruń

InterKadra Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń
  • Obowiązki:

* kontrolowanie i utrzymywanie odpowiedniego poziomu zaopatrzenia na odpowiednim dziale

* pomoc w przygotowaniu akcji handlowych

* udział w przebudowach i pracach inwentaryzacyjnych

  • Oferujemy:

* pracę w jednym z marketów budowlanych w Toruniu

* umowę cywilno-prawną podpisywaną z Interkadra

* atrakcyjną stawkę godzinową

* terminową wypłatę wynagrodzenia

* stabilne zatrudnienie

  • Wymagania:

* mile widziane doświadczenie w jednej z branż: dział metalowy, narzędzia, drewno, pokrycia podłogowe, dział sanitarny, ogród, dekoracja, elektryczny, budowlany, serwis

* wysoka kultura osobista

* znajomość pakietu MS Office

* dobra organizacja czasu pracy

* silna motywacja do pracy

* sprawność fizyczna

* zaangażowanie oraz umiejętnośc pracy indywidualnej i w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.