pracownik działu uzupełnienia towaru

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta,  lidera sieci marketów z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 33554
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gniezno

Zakres obowiązków:
  • wykładanie towaru
  • przygotowywanie oznaczeń cenowych
  • transport towaru na terenie marketu
  • realizacja bieżących zadań działu

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • doświadczenie w zawodzie mile widziane
  • aktualna książeczka do celów sanepidowo-epidemiologicznych - warunek konieczny

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 2300 zł brutto/mc
  • pracę na jedną zamianę (poranną)
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)