Pracownik działu uzupełniania towaru

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: ML/PraUzuTow/10/16

Miejsce pracy: Poznań - Franowo

Zakres obowiązków:
- uzupełnianie towaru na półkach magazynowych
- przenoszenie towaru na magazynie
- dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:
- dostępność w godzinach - 22:00-6:00 i 3:30-10:00
- sumienność
- dobra kondycja fizyczna

Oferujemy
-umowę o pracę tymczasową
-atrakcyjną stawkę godzinową nocną 21zł brutto ! , stawka dzienna: 15zł brutto
-możliwość szybkiego przejścia do klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.