Pracownik działu uzupełniania towaru w hipermarkecie meblowym

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Działu Uzupełniania Towaru

 Miejsce pracy: Warszawa Janki

 Zadania:

 - prace magazynowe

- obsługa wózków widłowych

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- uprawnienia na wózki widłowe

- dyspozycyjność do pracy w weekendy i w nocy

Oferujemy:

- umowa o pracę tymczasową na ¾ etatu

- stawka godzinowa 13 zł brutto

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.