Pracownik działu utrzymania ruchu

Biznes Partner Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych,
- zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu,
- współpraca z dostawcami,
- uzupełnianie dokumentacji i baz danych,
- inwentaryzacja powierzonego sprzętu.

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- skrupulatność, odpowiedzialność,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- wynagrodzenie godzinowe 14,50 brutto/h,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podjęcia dłuższej współpracy po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji