Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Stryków

Nr ref.: PDUR/Łódź_Piotrkowska/032016/ML

Miejsce pracy: Stryków (bezpłatny transport: Łódź)

Nasza oferta:

  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • bogaty pakiet socjalny dla pracownika (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi

Zadania:

  • konserwacja, przegląd i utrzymywanie w prawidłowym stanie  urządzeń produkcyjnych
  • usuwanie awarii
  • aktywny udział we wdrażaniu działań usprawniających

Nasze oczekiwania:

  • min. wykształcenie średnie (mile widziane techniczne), atutem będzie wyższe (mechanik i budowa maszyn, elektrotechnika)
  • umiejętność czytania schematów technicznych
  • umiejętność obsługi komputera
  • uprawnienia SEP 1kv lub gotowość do ich wyrobienia
  • umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą, pracy zespołowej, dobrej komunikacji
  • innowacyjność i otwartość na zmiany, zorientowanie na cele, elastyczność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w firmie międzynarodowej z branży FMCG lub farmaceutycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: