PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Inter Europol S.A.

Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTER EUROPOL Piekarnia Szwajcarska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. j. w Markach zatrudni:

PRACOWNIKÓW DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Oczekujemy:

  • kwalifikacji niezbędnych do pracy na stanowiskach tj. elektryk, elektromechanik, automatyk przemysłowy
  • min. 1 roku doświadczenia w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

Prosimy przesyłać zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie