Pracownik działu utrzymania ruchu

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika do Działu Utrzymania Ruchu.
Praca w Krakowie - okolice Rybitw.

Obowiązki:
Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez utrzymanie w dobrym stanie technicznym wszystkich maszyn i urządzeń w podległym obszarze działu produkcji.
Naprawy maszyn i urządzeń,
Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
Dbałość o dokumentację techniczną.

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu.
Wykształcenie minimum zawodowe (elektryk, mechanik, elektrotechnik itp.)
Mile widziane uprawnienia SEP
Dyspozycyjność
Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
Mile widziani studenci kierunków mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.