Pracownik działu utrzymania ruchu - Tokarz / Frezer

Schumacher Packaging Sp. z o.o.

Krępice, dolnośląskie

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby na stanowisko

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie / umowa o pracę
  • darmowy dojazd do / z pracy
  • upominki jubileuszowe i okazjonalne
  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
  • kartę Multisport i bilety do kina
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia minimum zawodowego
  • umiejętności obsługi tokarki
  • umiejętności obsługi frezarki
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • dużego zaangażowania i poważnego podejścia do pracy, dyspozycyjności

Główne zadania:

  • obsługa urządzeń tokarek lub frezarek
  • odczytywanie rysunku technicznego
  • przygotowanie materiału do obróbki
  • kontrola jakości wykonanych elementów
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.